Grupa Kapitałowa
Siarkopol Tarnobrzeg
menu

Sprzedaż samochodu ciężarowego IVECO EUROCARGO

ZAKŁADY CHEMICZNE „Siarkopol” TARNOBRZEG Sp. z o.o., ul. Chemiczna 3, 39-400 Tarnobrzeg, ogłaszają przetarg pisemny nieograniczony na sprzedaż samochodu ciężarowego IVECO EUROCARGO, model ML120E21; 5880 ccm – 240 KM, rok produkcji 2004, cena wywoławcza: 37 000,00 PLN + 23% VAT.

Wszelkie informacje dotyczące przetargu znajdują się na stronie internetowej pod adresem www.zchsiarkopol.pl, zakładka „Przetargi”.

Załączniki do ogłoszenia:

  Remonty budynków

  Siarkopol Tarnobrzeg sp. z o.o. ogłasza pisemny przetarg nieograniczony prowadzony w oparciu o wewnętrzne przepisy Siarkopol Tarnobrzeg sp. z o.o., na wykonanie zadania:

  „Wykonanie remontów budynków położonych na terenie zabudowy przemysłowej w Tarnobrzegu-Machowie”

  Załączniki do ogłoszenia:

  Pisemny konkurs ofert

  Siarkopol Tarnobrzeg sp. z o.o. ogłasza pisemny konkurs ofert prowadzony w oparciu o „Instrukcję w sprawie udzielania zamówienia na roboty, usługi i dostawy zlecane na zewnątrz Spółki„ wprowadzoną w życie Zarządzeniem Zarządu Siarkopol Tarnobrzeg sp. z o.o. z dnia 16 kwietnia 2019 r. Nr ewid. 5/2019 na:

  „Wykonanie operatów szacunkowych wartości nieruchomości stanowiących własność i będących w użytkowaniu wieczystym Siarkopol Tarnobrzeg sp. z o.o.”

  Załączniki do ogłoszenia:

  Ochrona budynku administracyjnego Siarkopol Tarnobrzeg sp. z o.o.

  Zamawiający ogłasza pisemny przetarg nieograniczony prowadzony w oparciu o wewnętrzne przepisy Siarkopol Tarnobrzeg sp. z o.o., na wykonanie zadania:

  Ochrona budynku administracyjnego Siarkopol Tarnobrzeg sp. z o.o.

  Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Zamawiającego usług ochrony budynku administracyjnego Siarkopol Tarnobrzeg sp. z o.o., położonego na terenie zabudowy przemysłowej w Tarnobrzegu-Machowie, przy ul. Zakładowej 50, 39-400 Tarnobrzeg.

  Załączniki do ogłoszenia: